Streetview Berenstraat 37 Amsterdam

Berenstraat 37, 1016 GG Amsterdam

75 m² Bouwjaar 1986

Berenstraat 37 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €910.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
75 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Berenstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2075 Inwoners
1360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1482 Woningvoorraad
€910.000 Gem. woningwaarde Felix Meritisbuurt
39% Koopwoningen
12.875 Inwoners per km²

Locatie van Berenstraat 37

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Berenstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Berenstraat 37?

De gemiddelde woningwaarde in Felix Meritisbuurt is €910.000. Dat komt neer op circa €12.133 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berenstraat 37 zich tot de wijk Felix Meritisbuurt?

Berenstraat 37 is een appartement van 75 m² in de wijk Felix Meritisbuurt. De buurt telt 1.482 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berenstraat 37?

Berenstraat 37 is een appartement in Felix Meritisbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Berenstraat 37 vergeleken met de buurt?

Berenstraat 37 heeft 75 m² woonoppervlakte. In Felix Meritisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €910.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Felix Meritisbuurt?

De wijk Felix Meritisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €910.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Felix Meritisbuurt?

Vanuit Berenstraat 37 in Felix Meritisbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Felix Meritisbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Berenstraat 37: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Felix Meritisbuurt?

Recreatie nabij Felix Meritisbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Berenstraat 37?