Tussenverdieping (appartement) Berenstraat 13 B Amsterdam

Berenstraat 13 B, 1016 GG Amsterdam

49 m² Bouwjaar 1993 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Berenstraat 13 B is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €910.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
148 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Berenstraat 13 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berenstraat 13 B

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2075 Inwoners
1360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1482 Woningvoorraad
€910.000 Gem. woningwaarde Felix Meritisbuurt
39% Koopwoningen
12.875 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Berenstraat 13 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Berenstraat 13 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Berenstraat 13 B?

De prijsindicatie voor Berenstraat 13 B ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Felix Meritisbuurt is €910.000. Dat komt neer op circa €18.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berenstraat 13 B zich tot de wijk Felix Meritisbuurt?

Berenstraat 13 B is een tussenverdieping (appartement) van 49 m² in de wijk Felix Meritisbuurt. De buurt telt 1.482 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berenstraat 13 B?

Berenstraat 13 B is een tussenverdieping (appartement) in Felix Meritisbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Berenstraat 13 B vergeleken met de buurt?

Berenstraat 13 B heeft 49 m² woonoppervlakte en 148 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Felix Meritisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €910.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berenstraat 13 B en wat betekent dat?

Berenstraat 13 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Berenstraat 13 B?

Berenstraat 13 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Felix Meritisbuurt?

De wijk Felix Meritisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €910.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Felix Meritisbuurt?

Vanuit Berenstraat 13 B in Felix Meritisbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.