Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1700
- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Inhoud
- 1000 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Huidenstraat 2 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1700. De woning heeft een woonoppervlakte van 234 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €910.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Huidenstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1 kmDe prijsindicatie voor Huidenstraat 2 ligt rond €2.155.000 tot €2.405.000. De gemiddelde woningwaarde in Felix Meritisbuurt is €910.000. Dat komt neer op circa €3.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHuidenstraat 2 is een woonhuis van 234 m² in de wijk Felix Meritisbuurt. De buurt telt 1.482 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².
Huidenstraat 2 is een woonhuis in Felix Meritisbuurt, gebouwd in 1700 (326 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Huidenstraat 2 heeft 234 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Felix Meritisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €910.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Huidenstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.65 kg/jaar.
Huidenstraat 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Felix Meritisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €910.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Huidenstraat 2 in Felix Meritisbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.