Tussenverdieping Wolvenstraat 19 2 Amsterdam

Wolvenstraat 19 2, 1016 EN Amsterdam

88 m² Bouwjaar 1865 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Wolvenstraat 19 2 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1865. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €910.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1865
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Wolvenstraat 19 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wolvenstraat 19 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2075 Inwoners
1360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1482 Woningvoorraad
€910.000 Gem. woningwaarde Felix Meritisbuurt
39% Koopwoningen
12.875 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wolvenstraat 19 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wolvenstraat 19 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolvenstraat 19 2?

De gemiddelde woningwaarde in Felix Meritisbuurt is €910.000. Dat komt neer op circa €10.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolvenstraat 19 2 zich tot de wijk Felix Meritisbuurt?

Wolvenstraat 19 2 is een tussenverdieping van 88 m² in de wijk Felix Meritisbuurt. De buurt telt 1.482 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolvenstraat 19 2?

Wolvenstraat 19 2 is een tussenverdieping in Felix Meritisbuurt, gebouwd in 1865 (161 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wolvenstraat 19 2 vergeleken met de buurt?

Wolvenstraat 19 2 heeft 88 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Felix Meritisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €910.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wolvenstraat 19 2 en wat betekent dat?

Wolvenstraat 19 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-05-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wolvenstraat 19 2?

Wolvenstraat 19 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Felix Meritisbuurt?

De wijk Felix Meritisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €910.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Felix Meritisbuurt?