Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1617
- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 41 m²
- Inhoud
- 500 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Keizersgracht 235 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1617. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 41 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €910.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 235
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Felix Meritisbuurt is €910.000. Dat komt neer op circa €5.871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersgracht 235 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Felix Meritisbuurt. De buurt telt 1.482 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².
Keizersgracht 235 is een woonhuis in Felix Meritisbuurt, gebouwd in 1617 (409 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Keizersgracht 235 heeft 155 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 41 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Felix Meritisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €910.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keizersgracht 235 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Keizersgracht 235 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Felix Meritisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €910.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Keizersgracht 235 in Felix Meritisbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 235: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.