Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1732
- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 88 m²
Raadhuisstraat 16 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1732. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m² en een perceel van 88 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €938.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Raadhuisstraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Leliegracht e.o. is €938.000. Dat komt neer op circa €3.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRaadhuisstraat 16 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Leliegracht e.o.. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.748 inwoners per km².
Raadhuisstraat 16 is een woonhuis in Leliegracht e.o., gebouwd in 1732 (294 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Raadhuisstraat 16 heeft 300 m² woonoppervlakte. Het perceel is 88 m². In Leliegracht e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €938.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Raadhuisstraat 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Leliegracht e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €938.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Raadhuisstraat 16 in Leliegracht e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Raadhuisstraat 16: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.