Bovenwoning Marnixkade 93 D Amsterdam

Marnixkade 93 D, 1015 ZJ Amsterdam

67 m² Bouwjaar 1904 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Marnixkade 93 D is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Marnixkade 93 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marnixkade 93 D

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

915 Inwoners
730 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde Zaagpoortbuurt
16% Koopwoningen
26.154 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marnixkade 93 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Marnixkade 93 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Marnixkade 93 D?

De prijsindicatie voor Marnixkade 93 D ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Zaagpoortbuurt is €367.000. Dat komt neer op circa €5.478 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marnixkade 93 D zich tot de wijk Zaagpoortbuurt?

Marnixkade 93 D is een bovenwoning van 67 m² in de wijk Zaagpoortbuurt. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marnixkade 93 D?

Marnixkade 93 D is een bovenwoning in Zaagpoortbuurt, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Marnixkade 93 D vergeleken met de buurt?

Marnixkade 93 D heeft 67 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Zaagpoortbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marnixkade 93 D en wat betekent dat?

Marnixkade 93 D heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Marnixkade 93 D?

Marnixkade 93 D heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zaagpoortbuurt?

De wijk Zaagpoortbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zaagpoortbuurt?

Vanuit Marnixkade 93 D in Zaagpoortbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.