Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1904
- Woonoppervlakte
- 30 m²
- Inhoud
- 115 m³
- Kamers
- 1
- Slaapkamers
- 1
Marnixkade 93 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m² en 1 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marnixkade 93 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zaagpoortbuurt is €367.000. Dat komt neer op circa €12.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarnixkade 93 A is een appartement van 30 m² in de wijk Zaagpoortbuurt. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.154 inwoners per km².
Marnixkade 93 A is een appartement in Zaagpoortbuurt, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Marnixkade 93 A heeft 30 m² woonoppervlakte en 115 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Zaagpoortbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marnixkade 93 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Marnixkade 93 A heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Zaagpoortbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.
Vanuit Marnixkade 93 A in Zaagpoortbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marnixkade 93 A: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.