Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 40 m²
- Inhoud
- 131 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €385.000 tot €435.000
- Ligging
- In centrum
Marnixstraat 257 4 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marnixstraat 257 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 kmMARNIXSTRAAT 257-4 – LICHT EN EFFICIËNT APPARTEMENT OP TOPLOCATIE IN AMSTERDAM Op een levendige en uiterst centrale locatie in Amsterdam bieden wij…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Marnixstraat 257 4 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Zaagpoortbuurt is €367.000. Dat komt neer op circa €9.175 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarnixstraat 257 4 is een bovenwoning van 40 m² in de wijk Zaagpoortbuurt. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.154 inwoners per km².
Marnixstraat 257 4 is een bovenwoning in Zaagpoortbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Marnixstraat 257 4 heeft 40 m² woonoppervlakte en 131 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Zaagpoortbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marnixstraat 257 4 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-09-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Marnixstraat 257 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Zaagpoortbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.
Vanuit Marnixstraat 257 4 in Zaagpoortbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.