Benedenwoning (appartement) Marnixstraat 91 A Amsterdam

Marnixstraat 91 A, 1015 VE Amsterdam

89 m² Bouwjaar 1884 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Marnixstraat 91 A is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1884. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1884
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan vaarwater, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Marnixstraat 91 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marnixstraat 91 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1455 Inwoners
955 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
974 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Marnixbuurt-Noord
16% Koopwoningen
26.253 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marnixstraat 91 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Marnixstraat 91 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Marnixstraat 91 A?

De prijsindicatie voor Marnixstraat 91 A ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Marnixbuurt-Noord is €471.000. Dat komt neer op circa €5.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marnixstraat 91 A zich tot de wijk Marnixbuurt-Noord?

Marnixstraat 91 A is een benedenwoning (appartement) van 89 m² in de wijk Marnixbuurt-Noord. De buurt telt 974 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marnixstraat 91 A?

Marnixstraat 91 A is een benedenwoning (appartement) in Marnixbuurt-Noord, gebouwd in 1884 (142 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Marnixstraat 91 A vergeleken met de buurt?

Marnixstraat 91 A heeft 89 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Marnixbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marnixstraat 91 A en wat betekent dat?

Marnixstraat 91 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Marnixstraat 91 A?

Marnixstraat 91 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Marnixbuurt-Noord?

De wijk Marnixbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marnixbuurt-Noord?

Vanuit Marnixstraat 91 A in Marnixbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3 km.