Bovenwoning Anjeliersstraat 50 E Amsterdam

Anjeliersstraat 50 E, 1015 NH Amsterdam

46 m² Bouwjaar 1885 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Anjeliersstraat 50 E is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1885
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
120 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Anjeliersstraat 50 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anjeliersstraat 50 E

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2915 Inwoners
1960 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1981 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Anjeliersbuurt-Zuid
26% Koopwoningen
26.355 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anjeliersstraat 50 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Anjeliersstraat 50 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Anjeliersstraat 50 E?

De prijsindicatie voor Anjeliersstraat 50 E ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Anjeliersbuurt-Zuid is €567.000. Dat komt neer op circa €12.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anjeliersstraat 50 E zich tot de wijk Anjeliersbuurt-Zuid?

Anjeliersstraat 50 E is een bovenwoning van 46 m² in de wijk Anjeliersbuurt-Zuid. De buurt telt 1.981 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anjeliersstraat 50 E?

Anjeliersstraat 50 E is een bovenwoning in Anjeliersbuurt-Zuid, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Anjeliersstraat 50 E vergeleken met de buurt?

Anjeliersstraat 50 E heeft 46 m² woonoppervlakte en 120 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Anjeliersbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anjeliersstraat 50 E en wat betekent dat?

Anjeliersstraat 50 E heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Anjeliersstraat 50 E?

Anjeliersstraat 50 E heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Anjeliersbuurt-Zuid?

De wijk Anjeliersbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Anjeliersbuurt-Zuid?

Vanuit Anjeliersstraat 50 E in Anjeliersbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.