Streetview Anjeliersstraat 45 Amsterdam

Anjeliersstraat 45, 1015 ND Amsterdam

30 m² Bouwjaar 2011 1 kamers Label A

Anjeliersstraat 45 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
30 m²
Inhoud
70 m³
Kamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Anjeliersstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anjeliersstraat 45

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.32
CO₂-emissie
1490.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2915 Inwoners
1960 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1981 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Anjeliersbuurt-Zuid
26% Koopwoningen
26.355 Inwoners per km²

Locatie van Anjeliersstraat 45

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Anjeliersstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Anjeliersstraat 45?

De prijsindicatie voor Anjeliersstraat 45 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Anjeliersbuurt-Zuid is €567.000. Dat komt neer op circa €18.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anjeliersstraat 45 zich tot de wijk Anjeliersbuurt-Zuid?

Anjeliersstraat 45 is een appartement van 30 m² in de wijk Anjeliersbuurt-Zuid. De buurt telt 1.981 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anjeliersstraat 45?

Anjeliersstraat 45 is een appartement in Anjeliersbuurt-Zuid, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Anjeliersstraat 45 vergeleken met de buurt?

Anjeliersstraat 45 heeft 30 m² woonoppervlakte en 70 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Anjeliersbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anjeliersstraat 45 en wat betekent dat?

Anjeliersstraat 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1490.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anjeliersstraat 45?

Anjeliersstraat 45 heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Anjeliersbuurt-Zuid?

De wijk Anjeliersbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Anjeliersbuurt-Zuid?

Vanuit Anjeliersstraat 45 in Anjeliersbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.