Streetview Westerstraat 126 1 Amsterdam

Westerstraat 126 1, 1015 MP Amsterdam

63 m² Bouwjaar 1884 Label D

Westerstraat 126 1 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1884. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €625.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1884
Woonoppervlakte
63 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Westerstraat 126 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westerstraat 126 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
191 kWh/m²
Primaire fossiele energie
271.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2095 Inwoners
1345 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€625.000 Gem. woningwaarde Anjeliersbuurt-Noord
28% Koopwoningen
22.153 Inwoners per km²

Locatie van Westerstraat 126 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Westerstraat 126 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerstraat 126 1?

De gemiddelde woningwaarde in Anjeliersbuurt-Noord is €625.000. Dat komt neer op circa €9.921 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerstraat 126 1 zich tot de wijk Anjeliersbuurt-Noord?

Westerstraat 126 1 is een woonhuis van 63 m² in de wijk Anjeliersbuurt-Noord. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerstraat 126 1?

Westerstraat 126 1 is een woonhuis in Anjeliersbuurt-Noord, gebouwd in 1884 (142 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westerstraat 126 1 vergeleken met de buurt?

Westerstraat 126 1 heeft 63 m² woonoppervlakte. In Anjeliersbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €625.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westerstraat 126 1 en wat betekent dat?

Westerstraat 126 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-05-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Anjeliersbuurt-Noord?

De wijk Anjeliersbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €625.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Anjeliersbuurt-Noord?

Vanuit Westerstraat 126 1 in Anjeliersbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Anjeliersbuurt-Noord?