Tussenwoning Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28 Amsterdam

Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28, 1015 JZ Amsterdam

91 m² Bouwjaar 2003 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 26 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
26 m²
Inhoud
317 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€955.000 tot €1.055.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.52
CO₂-emissie
3608.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1890 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1896 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Driehoekbuurt
26% Koopwoningen
27.661 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28?

De prijsindicatie voor Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28 ligt rond €955.000 tot €1.055.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehoekbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €5.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28 zich tot de wijk Driehoekbuurt?

Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28 is een tussenwoning van 91 m² in de wijk Driehoekbuurt. De buurt telt 1.896 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28?

Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28 is een tussenwoning in Driehoekbuurt, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28 vergeleken met de buurt?

Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28 heeft 91 m² woonoppervlakte en 317 m³ inhoud. Het perceel is 26 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Driehoekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28 en wat betekent dat?

Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-01-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3608.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28?

Tweede Goudsbloemdwarsstraat 28 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Driehoekbuurt?

De wijk Driehoekbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.