Benedenwoning (appartement) Goudsbloemstraat 106 H Amsterdam

Goudsbloemstraat 106 H, 1015 JS Amsterdam

39 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Goudsbloemstraat 106 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
39 m²
Inhoud
138 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Goudsbloemstraat 106 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudsbloemstraat 106 H

Tuin
Ja (23.0 m²)
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1890 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1896 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Driehoekbuurt
26% Koopwoningen
27.661 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Goudsbloemstraat 106 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Goudsbloemstraat 106 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudsbloemstraat 106 H?

De prijsindicatie voor Goudsbloemstraat 106 H ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehoekbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €13.282 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudsbloemstraat 106 H zich tot de wijk Driehoekbuurt?

Goudsbloemstraat 106 H is een benedenwoning (appartement) van 39 m² in de wijk Driehoekbuurt. De buurt telt 1.896 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudsbloemstraat 106 H?

Goudsbloemstraat 106 H is een benedenwoning (appartement) in Driehoekbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Goudsbloemstraat 106 H vergeleken met de buurt?

Goudsbloemstraat 106 H heeft 39 m² woonoppervlakte en 138 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Driehoekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudsbloemstraat 106 H en wat betekent dat?

Goudsbloemstraat 106 H heeft energielabel E. Geldig tot 2026-07-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goudsbloemstraat 106 H?

Goudsbloemstraat 106 H heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 23 m².

Hoe is de woningmarkt in Driehoekbuurt?

De wijk Driehoekbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehoekbuurt?