Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 31 m²
- Inhoud
- 120 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Ligging
- on_quiet_road, in_center
Goudsbloemstraat 32 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m² en 2 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Goudsbloemstraat 32 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1 kmVANWEGE GROTE BELANGSTELLING KUNNEN WIJ HELAAS GEEN BEZICHTIGINGEN MEER INPLANNEN.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Driehoekbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €16.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGoudsbloemstraat 32 3 is een bovenwoning van 31 m² in de wijk Driehoekbuurt. De buurt telt 1.896 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27.661 inwoners per km².
Goudsbloemstraat 32 3 is een bovenwoning in Driehoekbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Goudsbloemstraat 32 3 heeft 31 m² woonoppervlakte en 120 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Driehoekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Goudsbloemstraat 32 3 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Goudsbloemstraat 32 3 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Driehoekbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Goudsbloemstraat 32 3 in Driehoekbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Goudsbloemstraat 32 3: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.