Dubbel benedenhuis Palmstraat 18 A Amsterdam

Palmstraat 18 A, 1015 HS Amsterdam

76 m² Bouwjaar 1982 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Palmstraat 18 A is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
272 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Palmstraat 18 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Palmstraat 18 A

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en kluswoning

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (10.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1890 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1896 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Driehoekbuurt
26% Koopwoningen
27.661 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Palmstraat 18 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Palmstraat 18 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Palmstraat 18 A?

De prijsindicatie voor Palmstraat 18 A ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehoekbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €6.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Palmstraat 18 A zich tot de wijk Driehoekbuurt?

Palmstraat 18 A is een dubbel benedenhuis van 76 m² in de wijk Driehoekbuurt. De buurt telt 1.896 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 27.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Palmstraat 18 A?

Palmstraat 18 A is een dubbel benedenhuis in Driehoekbuurt, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Palmstraat 18 A vergeleken met de buurt?

Palmstraat 18 A heeft 76 m² woonoppervlakte en 272 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Driehoekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Palmstraat 18 A en wat betekent dat?

Palmstraat 18 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Palmstraat 18 A?

Palmstraat 18 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 10 m².

Hoe is de woningmarkt in Driehoekbuurt?

De wijk Driehoekbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehoekbuurt?

Vanuit Palmstraat 18 A in Driehoekbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.5 km.