Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Inhoud
- 187 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Keizersgracht 46 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 46
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Keizersgracht 46 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €11.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersgracht 46 is een woonhuis van 78 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².
Keizersgracht 46 is een woonhuis in Langestraat e.o., gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Keizersgracht 46 heeft 78 m² woonoppervlakte en 187 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keizersgracht 46 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Keizersgracht 46 in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 46: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Langestraat e.o.: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €755.000 tot €855.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.