Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1616
- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Inhoud
- 383 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Ligging
- by_water, in_center
Keizersgracht 95 A is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1616. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 95 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.3 km*See English translation below* Stijlvol, volledig gemeubileerd appartement van drie verdiepingen met twee slaapkamers gelegen op de hoek van de…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €10.163 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersgracht 95 A is een bovenwoning van 92 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².
Keizersgracht 95 A is een bovenwoning in Langestraat e.o., gebouwd in 1616 (410 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Keizersgracht 95 A heeft 92 m² woonoppervlakte en 383 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keizersgracht 95 A heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Keizersgracht 95 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Keizersgracht 95 A in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 95 A: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.