Bovenwoning (appartement) Keizersgracht 77 C Amsterdam

Keizersgracht 77 C, 1015 CE Amsterdam

104 m² Bouwjaar 1755 2 kamers Label NIET VERPLICHT

Keizersgracht 77 C is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1755. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1755
Woonoppervlakte
104 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
2
Indicatie vraagprijs
€910.000 tot €1.010.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 77 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizersgracht 77 C

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Cv-ketel

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1170 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1208 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Langestraat e.o.
48% Koopwoningen
19.537 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Keizersgracht 77 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 77 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 77 C?

De prijsindicatie voor Keizersgracht 77 C ligt rond €910.000 tot €1.010.000. De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €8.990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 77 C zich tot de wijk Langestraat e.o.?

Keizersgracht 77 C is een bovenwoning (appartement) van 104 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 77 C?

Keizersgracht 77 C is een bovenwoning (appartement) in Langestraat e.o., gebouwd in 1755 (271 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizersgracht 77 C vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 77 C heeft 104 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizersgracht 77 C en wat betekent dat?

Keizersgracht 77 C heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Keizersgracht 77 C?

Keizersgracht 77 C heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Langestraat e.o.?

De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langestraat e.o.?

Vanuit Keizersgracht 77 C in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.