Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Inhoud
- 447 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 2
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
Keizersgracht 61 C is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 61 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.3 kmA Canal Penthouse in the Emperor’s Canal in Amsterdam!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €9.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersgracht 61 C is een bovenwoning van 100 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².
Keizersgracht 61 C is een bovenwoning in Langestraat e.o., gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Keizersgracht 61 C heeft 100 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keizersgracht 61 C heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Keizersgracht 61 C heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Keizersgracht 61 C in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 61 C: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.