Streetview Keizersgracht 33 1V Amsterdam

Keizersgracht 33 1V, 1015 CD Amsterdam

125 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Keizersgracht 33 1V is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 33 1V

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizersgracht 33 1V

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
105.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
250 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1170 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1208 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Langestraat e.o.
48% Koopwoningen
19.537 Inwoners per km²

Locatie van Keizersgracht 33 1V

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 33 1V

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 33 1V?

De prijsindicatie voor Keizersgracht 33 1V ligt rond €920.000 tot €1.020.000. De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €7.480 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 33 1V zich tot de wijk Langestraat e.o.?

Keizersgracht 33 1V is een appartement van 125 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 33 1V?

Keizersgracht 33 1V is een appartement in Langestraat e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizersgracht 33 1V vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 33 1V heeft 125 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizersgracht 33 1V en wat betekent dat?

Keizersgracht 33 1V heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Keizersgracht 33 1V?

Keizersgracht 33 1V heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Langestraat e.o.?

De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langestraat e.o.?

Vanuit Keizersgracht 33 1V in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.