Grachtenpand, geschakelde woning Herengracht 106 Amsterdam

Herengracht 106, 1015 BT Amsterdam

951 m² Bouwjaar 1620 14 kamers 7 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Herengracht 106 is een grachtenpand, geschakelde woning in Amsterdam, gebouwd in 1620. De woning heeft een woonoppervlakte van 951 m², een perceel van 463 m² en 14 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €938.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1620
Woonoppervlakte
951 m²
Perceeloppervlakte
463 m²
Inhoud
3822 m³
Kamers
14
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€9.620.000 tot €9.870.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan vaarwater, aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Herengracht 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herengracht 106

Tuin
Ja (180.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1870 Inwoners
1230 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1213 Woningvoorraad
€938.000 Gem. woningwaarde Leliegracht e.o.
40% Koopwoningen
13.748 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herengracht 106

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herengracht 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Herengracht 106?

De prijsindicatie voor Herengracht 106 ligt rond €9.620.000 tot €9.870.000. De gemiddelde woningwaarde in Leliegracht e.o. is €938.000. Dat komt neer op circa €986 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herengracht 106 zich tot de wijk Leliegracht e.o.?

Herengracht 106 is een grachtenpand, geschakelde woning van 951 m² in de wijk Leliegracht e.o.. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.748 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herengracht 106?

Herengracht 106 is een grachtenpand, geschakelde woning in Leliegracht e.o., gebouwd in 1620 (406 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herengracht 106 vergeleken met de buurt?

Herengracht 106 heeft 951 m² woonoppervlakte en 3822 m³ inhoud. Het perceel is 463 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 68 m² per kamer. In Leliegracht e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €938.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herengracht 106 en wat betekent dat?

Herengracht 106 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Herengracht 106?

Herengracht 106 heeft 14 kamers waarvan 7 slaapkamers. De tuin is 180 m².

Hoe is de woningmarkt in Leliegracht e.o.?

De wijk Leliegracht e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €938.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leliegracht e.o.?

Vanuit Herengracht 106 in Leliegracht e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.4 km.