Streetview Oude Leliestraat 4 Amsterdam

Oude Leliestraat 4, 1015 AW Amsterdam

113 m² Bouwjaar 1790 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Oude Leliestraat 4 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1790. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 50 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €938.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1790
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
50 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oude Leliestraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Leliestraat 4

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1870 Inwoners
1230 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1213 Woningvoorraad
€938.000 Gem. woningwaarde Leliegracht e.o.
40% Koopwoningen
13.748 Inwoners per km²

Locatie van Oude Leliestraat 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Oude Leliestraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Leliestraat 4?

De prijsindicatie voor Oude Leliestraat 4 ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Leliegracht e.o. is €938.000. Dat komt neer op circa €8.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Leliestraat 4 zich tot de wijk Leliegracht e.o.?

Oude Leliestraat 4 is een woonhuis van 113 m² in de wijk Leliegracht e.o.. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.748 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Leliestraat 4?

Oude Leliestraat 4 is een woonhuis in Leliegracht e.o., gebouwd in 1790 (236 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Leliestraat 4 vergeleken met de buurt?

Oude Leliestraat 4 heeft 113 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 50 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Leliegracht e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €938.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Leliestraat 4 en wat betekent dat?

Oude Leliestraat 4 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Oude Leliestraat 4?

Oude Leliestraat 4 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leliegracht e.o.?

De wijk Leliegracht e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €938.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leliegracht e.o.?

Vanuit Oude Leliestraat 4 in Leliegracht e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.4 km.