Bovenwoning Langestraat 64 2 Amsterdam

Langestraat 64 2, 1015 AM Amsterdam

44 m² Bouwjaar 1657 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Langestraat 64 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1657. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1657
Woonoppervlakte
44 m²
Inhoud
123 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Langestraat 64 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langestraat 64 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
138.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
308.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1170 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1208 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Langestraat e.o.
48% Koopwoningen
19.537 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langestraat 64 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Langestraat 64 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Langestraat 64 2?

De prijsindicatie voor Langestraat 64 2 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €21.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langestraat 64 2 zich tot de wijk Langestraat e.o.?

Langestraat 64 2 is een bovenwoning van 44 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langestraat 64 2?

Langestraat 64 2 is een bovenwoning in Langestraat e.o., gebouwd in 1657 (369 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Langestraat 64 2 vergeleken met de buurt?

Langestraat 64 2 heeft 44 m² woonoppervlakte en 123 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langestraat 64 2 en wat betekent dat?

Langestraat 64 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-04-04. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langestraat 64 2?

Langestraat 64 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Langestraat e.o.?

De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langestraat e.o.?

Vanuit Langestraat 64 2 in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.