Bovenwoning (appartement) Langestraat 8 3 Amsterdam

Langestraat 8 3, 1015 AL Amsterdam

81 m² Bouwjaar 1833 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Langestraat 8 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1833. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1833
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Langestraat 8 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langestraat 8 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.35
CO₂-emissie
3063.08 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1170 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1208 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Langestraat e.o.
48% Koopwoningen
19.537 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langestraat 8 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Langestraat 8 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Langestraat 8 3?

De prijsindicatie voor Langestraat 8 3 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €11.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langestraat 8 3 zich tot de wijk Langestraat e.o.?

Langestraat 8 3 is een bovenwoning (appartement) van 81 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langestraat 8 3?

Langestraat 8 3 is een bovenwoning (appartement) in Langestraat e.o., gebouwd in 1833 (193 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Langestraat 8 3 vergeleken met de buurt?

Langestraat 8 3 heeft 81 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langestraat 8 3 en wat betekent dat?

Langestraat 8 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-06-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3063.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langestraat 8 3?

Langestraat 8 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Langestraat e.o.?

De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langestraat e.o.?

Vanuit Langestraat 8 3 in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.