Tussenverdieping Langestraat 47 B Amsterdam

Langestraat 47 B, 1015 AK Amsterdam

101 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Langestraat 47 B is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Langestraat 47 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langestraat 47 B

Energielabel

Energieklasse
E
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, monument en monumentaal pand

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1895 Inwoners
1170 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1208 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Langestraat e.o.
48% Koopwoningen
19.537 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langestraat 47 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Langestraat 47 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Langestraat 47 B?

De prijsindicatie voor Langestraat 47 B ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Langestraat e.o. is €935.000. Dat komt neer op circa €9.257 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langestraat 47 B zich tot de wijk Langestraat e.o.?

Langestraat 47 B is een tussenverdieping van 101 m² in de wijk Langestraat e.o.. De buurt telt 1.208 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langestraat 47 B?

Langestraat 47 B is een tussenverdieping in Langestraat e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Langestraat 47 B vergeleken met de buurt?

Langestraat 47 B heeft 101 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Langestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langestraat 47 B en wat betekent dat?

Langestraat 47 B heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Langestraat 47 B?

Langestraat 47 B heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Langestraat e.o.?

De wijk Langestraat e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langestraat e.o.?

Vanuit Langestraat 47 B in Langestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.