Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 484 m²
Pontsteiger 195 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 484 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €832.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pontsteiger 195
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Houthavens-West is €832.000. Dat komt neer op circa €1.719 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPontsteiger 195 is een woning van 484 m² in de wijk Houthavens-West. De buurt telt 1.962 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.588 inwoners per km².
Pontsteiger 195 is een woning in Houthavens-West, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Pontsteiger 195 heeft 484 m² woonoppervlakte. In Houthavens-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €832.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Houthavens-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €832.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Pontsteiger 195 in Houthavens-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pontsteiger 195: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Houthavens-West: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Pontsteiger 195 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Houthavens-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2018, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.