Tussenverdieping Pontsteiger 123 Amsterdam

Pontsteiger 123, 1014 ZP Amsterdam

149 m² Bouwjaar 2019 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Pontsteiger 123 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €832.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
149 m²
Inhoud
536 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.860.000 tot €2.110.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_navigable_waterway, by_water, in_center, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pontsteiger 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pontsteiger 123

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.6
CO₂-emissie
5419.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4015 Inwoners
1905 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1962 Woningvoorraad
€832.000 Gem. woningwaarde Houthavens-West
53% Koopwoningen
10.588 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pontsteiger 123

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pontsteiger 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Pontsteiger 123?

De prijsindicatie voor Pontsteiger 123 ligt rond €1.860.000 tot €2.110.000. De gemiddelde woningwaarde in Houthavens-West is €832.000. Dat komt neer op circa €5.584 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pontsteiger 123 zich tot de wijk Houthavens-West?

Pontsteiger 123 is een tussenverdieping van 149 m² in de wijk Houthavens-West. De buurt telt 1.962 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pontsteiger 123?

Pontsteiger 123 is een tussenverdieping in Houthavens-West, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pontsteiger 123 vergeleken met de buurt?

Pontsteiger 123 heeft 149 m² woonoppervlakte en 536 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Houthavens-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €832.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pontsteiger 123 en wat betekent dat?

Pontsteiger 123 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5419.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pontsteiger 123?

Pontsteiger 123 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Houthavens-West?

De wijk Houthavens-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €832.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Houthavens-West?

Vanuit Pontsteiger 123 in Houthavens-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.