Bovenwoning Memeleiland 80 Amsterdam

Memeleiland 80, 1014 ZL Amsterdam

73 m² Bouwjaar 2018 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Memeleiland 80 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €832.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
237 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Memeleiland 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Memeleiland 80

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
52.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
42.4%
CO₂-emissie
15.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4015 Inwoners
1905 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1962 Woningvoorraad
€832.000 Gem. woningwaarde Houthavens-West
53% Koopwoningen
10.588 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Memeleiland 80

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Memeleiland 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Memeleiland 80?

De prijsindicatie voor Memeleiland 80 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Houthavens-West is €832.000. Dat komt neer op circa €11.397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Memeleiland 80 zich tot de wijk Houthavens-West?

Memeleiland 80 is een bovenwoning van 73 m² in de wijk Houthavens-West. De buurt telt 1.962 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Memeleiland 80?

Memeleiland 80 is een bovenwoning in Houthavens-West, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Memeleiland 80 vergeleken met de buurt?

Memeleiland 80 heeft 73 m² woonoppervlakte en 237 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Houthavens-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €832.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Memeleiland 80 en wat betekent dat?

Memeleiland 80 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-09-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Memeleiland 80?

Memeleiland 80 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Houthavens-West?

De wijk Houthavens-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €832.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Houthavens-West?

Vanuit Memeleiland 80 in Houthavens-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.