Tussenverdieping (appartement) Wiborgeiland 170 Amsterdam

Wiborgeiland 170, 1014 ZC Amsterdam

90 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Wiborgeiland 170 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €832.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
294 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wiborgeiland 170

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wiborgeiland 170

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.33
CO₂-emissie
2552.14 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4015 Inwoners
1905 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1962 Woningvoorraad
€832.000 Gem. woningwaarde Houthavens-West
53% Koopwoningen
10.588 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wiborgeiland 170

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wiborgeiland 170

Wat is de geschatte woningwaarde van Wiborgeiland 170?

De prijsindicatie voor Wiborgeiland 170 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Houthavens-West is €832.000. Dat komt neer op circa €9.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wiborgeiland 170 zich tot de wijk Houthavens-West?

Wiborgeiland 170 is een tussenverdieping (appartement) van 90 m² in de wijk Houthavens-West. De buurt telt 1.962 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wiborgeiland 170?

Wiborgeiland 170 is een tussenverdieping (appartement) in Houthavens-West, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wiborgeiland 170 vergeleken met de buurt?

Wiborgeiland 170 heeft 90 m² woonoppervlakte en 294 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Houthavens-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €832.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wiborgeiland 170 en wat betekent dat?

Wiborgeiland 170 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2552.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wiborgeiland 170?

Wiborgeiland 170 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Houthavens-West?

De wijk Houthavens-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €832.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Houthavens-West?

Vanuit Wiborgeiland 170 in Houthavens-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.