Maisonnette Wiborgeiland 161 Amsterdam

Wiborgeiland 161, 1014 ZC Amsterdam

82 m² Bouwjaar 2021 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Wiborgeiland 161 is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €832.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
324 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, Aan water, In centrum, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wiborgeiland 161

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wiborgeiland 161

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.33
CO₂-emissie
2735.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4015 Inwoners
1905 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1962 Woningvoorraad
€832.000 Gem. woningwaarde Houthavens-West
53% Koopwoningen
10.588 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wiborgeiland 161

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wiborgeiland 161

Wat is de geschatte woningwaarde van Wiborgeiland 161?

De prijsindicatie voor Wiborgeiland 161 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Houthavens-West is €832.000. Dat komt neer op circa €10.146 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wiborgeiland 161 zich tot de wijk Houthavens-West?

Wiborgeiland 161 is een maisonnette van 82 m² in de wijk Houthavens-West. De buurt telt 1.962 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wiborgeiland 161?

Wiborgeiland 161 is een maisonnette in Houthavens-West, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wiborgeiland 161 vergeleken met de buurt?

Wiborgeiland 161 heeft 82 m² woonoppervlakte en 324 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Houthavens-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €832.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wiborgeiland 161 en wat betekent dat?

Wiborgeiland 161 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2735.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wiborgeiland 161?

Wiborgeiland 161 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Houthavens-West?

De wijk Houthavens-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €832.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Houthavens-West?

Vanuit Wiborgeiland 161 in Houthavens-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.