Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Inhoud
- 440 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Wiborgeiland 118 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €832.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wiborgeiland 118
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Wiborgeiland 118 ligt rond €855.000 tot €955.000. De gemiddelde woningwaarde in Houthavens-West is €832.000. Dat komt neer op circa €4.754 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWiborgeiland 118 is een appartement van 175 m² in de wijk Houthavens-West. De buurt telt 1.962 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.588 inwoners per km².
Wiborgeiland 118 is een appartement in Houthavens-West, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Wiborgeiland 118 heeft 175 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Houthavens-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €832.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wiborgeiland 118 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4624.09 kg/jaar.
Wiborgeiland 118 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Houthavens-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €832.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Wiborgeiland 118 in Houthavens-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wiborgeiland 118: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.