Bovenwoning Polanenstraat 56 E Amsterdam

Polanenstraat 56 E, 1013 VZ Amsterdam

37 m² Bouwjaar 1902 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Polanenstraat 56 E is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
37 m²
Inhoud
124 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Polanenstraat 56 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Polanenstraat 56 E

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1800 Inwoners
1095 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1051 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Spaarndammerbuurt-Zuidwest
27% Koopwoningen
23.790 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Polanenstraat 56 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Polanenstraat 56 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Polanenstraat 56 E?

De prijsindicatie voor Polanenstraat 56 E ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Spaarndammerbuurt-Zuidwest is €428.000. Dat komt neer op circa €11.568 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Polanenstraat 56 E zich tot de wijk Spaarndammerbuurt-Zuidwest?

Polanenstraat 56 E is een bovenwoning van 37 m² in de wijk Spaarndammerbuurt-Zuidwest. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Polanenstraat 56 E?

Polanenstraat 56 E is een bovenwoning in Spaarndammerbuurt-Zuidwest, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Polanenstraat 56 E vergeleken met de buurt?

Polanenstraat 56 E heeft 37 m² woonoppervlakte en 124 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Spaarndammerbuurt-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Polanenstraat 56 E en wat betekent dat?

Polanenstraat 56 E heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Polanenstraat 56 E?

Polanenstraat 56 E heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Spaarndammerbuurt-Zuidwest?

De wijk Spaarndammerbuurt-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spaarndammerbuurt-Zuidwest?

Vanuit Polanenstraat 56 E in Spaarndammerbuurt-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.