Maisonnette Zaanstraat 314 Amsterdam

Zaanstraat 314, 1013 SC Amsterdam

89 m² Bouwjaar 1919 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Zaanstraat 314 is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
297 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Zaanstraat 314

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zaanstraat 314

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
75.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1920 Inwoners
1115 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1087 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Spaarndammerbuurt-Noordwest
10% Koopwoningen
16.121 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zaanstraat 314

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zaanstraat 314

Wat is de geschatte woningwaarde van Zaanstraat 314?

De prijsindicatie voor Zaanstraat 314 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Spaarndammerbuurt-Noordwest is €496.000. Dat komt neer op circa €5.573 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zaanstraat 314 zich tot de wijk Spaarndammerbuurt-Noordwest?

Zaanstraat 314 is een maisonnette van 89 m² in de wijk Spaarndammerbuurt-Noordwest. De buurt telt 1.087 woningen. Daarvan is 10% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zaanstraat 314?

Zaanstraat 314 is een maisonnette in Spaarndammerbuurt-Noordwest, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zaanstraat 314 vergeleken met de buurt?

Zaanstraat 314 heeft 89 m² woonoppervlakte en 297 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Spaarndammerbuurt-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zaanstraat 314 en wat betekent dat?

Zaanstraat 314 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-11-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zaanstraat 314?

Zaanstraat 314 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Spaarndammerbuurt-Noordwest?

De wijk Spaarndammerbuurt-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 10% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spaarndammerbuurt-Noordwest?