Portiekwoning (appartement) Barentszstraat 242 Amsterdam

Barentszstraat 242, 1013 NT Amsterdam

55 m² Bouwjaar 1883 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Barentszstraat 242 is een portiekwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1883. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1883
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
136 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Schilddak
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Barentszstraat 242

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Barentszstraat 242

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.4 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1955 Inwoners
1065 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1027 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
27% Koopwoningen
21.458 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Barentszstraat 242

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Barentszstraat 242

Wat is de geschatte woningwaarde van Barentszstraat 242?

De prijsindicatie voor Barentszstraat 242 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €495.000. Dat komt neer op circa €9.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Barentszstraat 242 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Barentszstraat 242 is een portiekwoning (appartement) van 55 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 1.027 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.458 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Barentszstraat 242?

Barentszstraat 242 is een portiekwoning (appartement) in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1883 (143 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Barentszstraat 242 vergeleken met de buurt?

Barentszstraat 242 heeft 55 m² woonoppervlakte en 136 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Barentszstraat 242 en wat betekent dat?

Barentszstraat 242 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Barentszstraat 242?

Barentszstraat 242 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Barentszstraat 242 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.