Streetview Planciusstraat 51 2A Amsterdam

Planciusstraat 51 2A, 1013 MG Amsterdam

28 m² Bouwjaar 1905 Label G

Planciusstraat 51 2A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
28 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Planciusstraat 51 2A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Planciusstraat 51 2A

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
180.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
433.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
101.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1840 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1731 Woningvoorraad
€609.000 Gem. woningwaarde Westelijke eilanden
33% Koopwoningen
19.139 Inwoners per km²

Locatie van Planciusstraat 51 2A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Planciusstraat 51 2A

Wat is de geschatte woningwaarde van Planciusstraat 51 2A?

De gemiddelde woningwaarde in Westelijke eilanden is €609.000. Dat komt neer op circa €21.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Planciusstraat 51 2A zich tot de wijk Westelijke eilanden?

Planciusstraat 51 2A is een appartement van 28 m² in de wijk Westelijke eilanden. De buurt telt 1.731 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Planciusstraat 51 2A?

Planciusstraat 51 2A is een appartement in Westelijke eilanden, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Planciusstraat 51 2A vergeleken met de buurt?

Planciusstraat 51 2A heeft 28 m² woonoppervlakte. In Westelijke eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Planciusstraat 51 2A en wat betekent dat?

Planciusstraat 51 2A heeft energielabel G. Geldig tot 2035-02-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 101.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Westelijke eilanden?

De wijk Westelijke eilanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westelijke eilanden?

Vanuit Planciusstraat 51 2A in Westelijke eilanden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.