Bovenwoning Prinseneiland 50 2L Amsterdam

Prinseneiland 50 2L, 1013 LR Amsterdam

112 m² Bouwjaar 1850 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Prinseneiland 50 2L is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
112 m²
Inhoud
302 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinseneiland 50 2L

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinseneiland 50 2L

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.9%
CO₂-emissie
34.29 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1840 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1731 Woningvoorraad
€609.000 Gem. woningwaarde Westelijke eilanden
33% Koopwoningen
19.139 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinseneiland 50 2L

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinseneiland 50 2L

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinseneiland 50 2L?

De prijsindicatie voor Prinseneiland 50 2L ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Westelijke eilanden is €609.000. Dat komt neer op circa €5.438 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinseneiland 50 2L zich tot de wijk Westelijke eilanden?

Prinseneiland 50 2L is een bovenwoning van 112 m² in de wijk Westelijke eilanden. De buurt telt 1.731 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinseneiland 50 2L?

Prinseneiland 50 2L is een bovenwoning in Westelijke eilanden, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinseneiland 50 2L vergeleken met de buurt?

Prinseneiland 50 2L heeft 112 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Westelijke eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinseneiland 50 2L en wat betekent dat?

Prinseneiland 50 2L heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinseneiland 50 2L?

Prinseneiland 50 2L heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westelijke eilanden?

De wijk Westelijke eilanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westelijke eilanden?