Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Inhoud
- 215 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water en in centrum
Prinseneiland 14 B is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinseneiland 14 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.8 kmEen licht appartement met een grote en hoge ruimte dat van alle gemakken is voorzien.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Prinseneiland 14 B ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Westelijke eilanden is €609.000. Dat komt neer op circa €10.875 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinseneiland 14 B is een bovenwoning van 56 m² in de wijk Westelijke eilanden. De buurt telt 1.731 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.139 inwoners per km².
Prinseneiland 14 B is een bovenwoning in Westelijke eilanden, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prinseneiland 14 B heeft 56 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Westelijke eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinseneiland 14 B heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Prinseneiland 14 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Westelijke eilanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Prinseneiland 14 B in Westelijke eilanden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinseneiland 14 B: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.