Streetview Prinseneiland 9 3RA Amsterdam

Prinseneiland 9 3RA, 1013 LL Amsterdam

61 m² Bouwjaar 1954 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Prinseneiland 9 3RA is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
237 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prinseneiland 9 3RA

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinseneiland 9 3RA

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
177.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38.3%
CO₂-emissie
20.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1840 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1731 Woningvoorraad
€609.000 Gem. woningwaarde Westelijke eilanden
33% Koopwoningen
19.139 Inwoners per km²

Locatie van Prinseneiland 9 3RA

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinseneiland 9 3RA

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinseneiland 9 3RA?

De gemiddelde woningwaarde in Westelijke eilanden is €609.000. Dat komt neer op circa €9.984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinseneiland 9 3RA zich tot de wijk Westelijke eilanden?

Prinseneiland 9 3RA is een appartement van 61 m² in de wijk Westelijke eilanden. De buurt telt 1.731 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinseneiland 9 3RA?

Prinseneiland 9 3RA is een appartement in Westelijke eilanden, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinseneiland 9 3RA vergeleken met de buurt?

Prinseneiland 9 3RA heeft 61 m² woonoppervlakte en 237 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Westelijke eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinseneiland 9 3RA en wat betekent dat?

Prinseneiland 9 3RA heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinseneiland 9 3RA?

Prinseneiland 9 3RA heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westelijke eilanden?

De wijk Westelijke eilanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westelijke eilanden?

Vanuit Prinseneiland 9 3RA in Westelijke eilanden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.