Streetview Bickersgracht 216 Amsterdam

Bickersgracht 216, 1013 LH Amsterdam

71 m² Bouwjaar 1973 Label B

Bickersgracht 216 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
71 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bickersgracht 216

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bickersgracht 216

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1840 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1731 Woningvoorraad
€609.000 Gem. woningwaarde Westelijke eilanden
33% Koopwoningen
19.139 Inwoners per km²

Locatie van Bickersgracht 216

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bickersgracht 216

Wat is de geschatte woningwaarde van Bickersgracht 216?

De gemiddelde woningwaarde in Westelijke eilanden is €609.000. Dat komt neer op circa €8.577 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bickersgracht 216 zich tot de wijk Westelijke eilanden?

Bickersgracht 216 is een appartement van 71 m² in de wijk Westelijke eilanden. De buurt telt 1.731 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bickersgracht 216?

Bickersgracht 216 is een appartement in Westelijke eilanden, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bickersgracht 216 vergeleken met de buurt?

Bickersgracht 216 heeft 71 m² woonoppervlakte. In Westelijke eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bickersgracht 216 en wat betekent dat?

Bickersgracht 216 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-07-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.86 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Westelijke eilanden?

De wijk Westelijke eilanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westelijke eilanden?

Vanuit Bickersgracht 216 in Westelijke eilanden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westelijke eilanden?