Streetview Vierwindenstraat 56 Amsterdam

Vierwindenstraat 56, 1013 LB Amsterdam

42 m² Bouwjaar 1991 Label C

Vierwindenstraat 56 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
42 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vierwindenstraat 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vierwindenstraat 56

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1840 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1731 Woningvoorraad
€609.000 Gem. woningwaarde Westelijke eilanden
33% Koopwoningen
19.139 Inwoners per km²

Locatie van Vierwindenstraat 56

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vierwindenstraat 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Vierwindenstraat 56?

De gemiddelde woningwaarde in Westelijke eilanden is €609.000. Dat komt neer op circa €14.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vierwindenstraat 56 zich tot de wijk Westelijke eilanden?

Vierwindenstraat 56 is een appartement van 42 m² in de wijk Westelijke eilanden. De buurt telt 1.731 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vierwindenstraat 56?

Vierwindenstraat 56 is een appartement in Westelijke eilanden, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vierwindenstraat 56 vergeleken met de buurt?

Vierwindenstraat 56 heeft 42 m² woonoppervlakte. In Westelijke eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vierwindenstraat 56 en wat betekent dat?

Vierwindenstraat 56 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-05-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Westelijke eilanden?

De wijk Westelijke eilanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westelijke eilanden?

Vanuit Vierwindenstraat 56 in Westelijke eilanden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westelijke eilanden?