Woningdetails
- Type
- Benedenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1874
- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Inhoud
- 225 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Vierwindendwarsstraat 14 is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1874. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vierwindendwarsstraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.8 kmPERFECTE WONING! Fantastisch 3-kamer appartement van ca.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Vierwindendwarsstraat 14 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Westelijke eilanden is €609.000. Dat komt neer op circa €8.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVierwindendwarsstraat 14 is een benedenwoning (appartement) van 75 m² in de wijk Westelijke eilanden. De buurt telt 1.731 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.139 inwoners per km².
Vierwindendwarsstraat 14 is een benedenwoning (appartement) in Westelijke eilanden, gebouwd in 1874 (152 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vierwindendwarsstraat 14 heeft 75 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Westelijke eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vierwindendwarsstraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.49 kg/jaar.
Vierwindendwarsstraat 14 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 13 m².
De wijk Westelijke eilanden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Vierwindendwarsstraat 14 in Westelijke eilanden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.