Bovenwoning (appartement) Vinkenstraat 75 D Amsterdam

Vinkenstraat 75 D, 1013 JM Amsterdam

47 m² Bouwjaar 1991 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Vinkenstraat 75 D is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €565.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
149 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vinkenstraat 75 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vinkenstraat 75 D

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2375 Inwoners
1475 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1550 Woningvoorraad
€565.000 Gem. woningwaarde Haarlemmerbuurt-West
25% Koopwoningen
21.731 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vinkenstraat 75 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vinkenstraat 75 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Vinkenstraat 75 D?

De prijsindicatie voor Vinkenstraat 75 D ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarlemmerbuurt-West is €565.000. Dat komt neer op circa €12.021 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vinkenstraat 75 D zich tot de wijk Haarlemmerbuurt-West?

Vinkenstraat 75 D is een bovenwoning (appartement) van 47 m² in de wijk Haarlemmerbuurt-West. De buurt telt 1.550 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.731 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vinkenstraat 75 D?

Vinkenstraat 75 D is een bovenwoning (appartement) in Haarlemmerbuurt-West, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vinkenstraat 75 D vergeleken met de buurt?

Vinkenstraat 75 D heeft 47 m² woonoppervlakte en 149 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Haarlemmerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €565.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vinkenstraat 75 D en wat betekent dat?

Vinkenstraat 75 D heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Vinkenstraat 75 D?

Vinkenstraat 75 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Haarlemmerbuurt-West?

De wijk Haarlemmerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €565.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarlemmerbuurt-West?

Vanuit Vinkenstraat 75 D in Haarlemmerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.