Eengezinswoning, tussenwoning Haarlemmerdijk 146 H Amsterdam

Haarlemmerdijk 146 H, 1013 JJ Amsterdam

202 m² Bouwjaar 1839 7 kamers 2 slaapkamers Label C

Haarlemmerdijk 146 H is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1839. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 111 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €565.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1839
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
111 m²
Inhoud
821 m³
Kamers
7
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.220.000 tot €1.470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Haarlemmerdijk 146 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarlemmerdijk 146 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
166.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
320.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.77 kg/m²

Tuin
Ja (55.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2375 Inwoners
1475 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1550 Woningvoorraad
€565.000 Gem. woningwaarde Haarlemmerbuurt-West
25% Koopwoningen
21.731 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haarlemmerdijk 146 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haarlemmerdijk 146 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarlemmerdijk 146 H?

De prijsindicatie voor Haarlemmerdijk 146 H ligt rond €1.220.000 tot €1.470.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarlemmerbuurt-West is €565.000. Dat komt neer op circa €2.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarlemmerdijk 146 H zich tot de wijk Haarlemmerbuurt-West?

Haarlemmerdijk 146 H is een eengezinswoning, tussenwoning van 202 m² in de wijk Haarlemmerbuurt-West. De buurt telt 1.550 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.731 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarlemmerdijk 146 H?

Haarlemmerdijk 146 H is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlemmerbuurt-West, gebouwd in 1839 (187 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haarlemmerdijk 146 H vergeleken met de buurt?

Haarlemmerdijk 146 H heeft 202 m² woonoppervlakte en 821 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Haarlemmerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €565.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarlemmerdijk 146 H en wat betekent dat?

Haarlemmerdijk 146 H heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haarlemmerdijk 146 H?

Haarlemmerdijk 146 H heeft 7 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Haarlemmerbuurt-West?

De wijk Haarlemmerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €565.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.