Bovenwoning (appartement) Haarlemmerdijk 100 D Amsterdam

Haarlemmerdijk 100 D, 1013 JG Amsterdam

99 m² Bouwjaar 1900 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Haarlemmerdijk 100 D is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €565.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
99 m²
Inhoud
346 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Haarlemmerdijk 100 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarlemmerdijk 100 D

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2375 Inwoners
1475 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1550 Woningvoorraad
€565.000 Gem. woningwaarde Haarlemmerbuurt-West
25% Koopwoningen
21.731 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haarlemmerdijk 100 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haarlemmerdijk 100 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarlemmerdijk 100 D?

De prijsindicatie voor Haarlemmerdijk 100 D ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarlemmerbuurt-West is €565.000. Dat komt neer op circa €5.707 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarlemmerdijk 100 D zich tot de wijk Haarlemmerbuurt-West?

Haarlemmerdijk 100 D is een bovenwoning (appartement) van 99 m² in de wijk Haarlemmerbuurt-West. De buurt telt 1.550 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.731 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarlemmerdijk 100 D?

Haarlemmerdijk 100 D is een bovenwoning (appartement) in Haarlemmerbuurt-West, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haarlemmerdijk 100 D vergeleken met de buurt?

Haarlemmerdijk 100 D heeft 99 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Haarlemmerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €565.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarlemmerdijk 100 D en wat betekent dat?

Haarlemmerdijk 100 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Haarlemmerdijk 100 D?

Haarlemmerdijk 100 D heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Haarlemmerbuurt-West?

De wijk Haarlemmerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €565.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarlemmerbuurt-West?

Vanuit Haarlemmerdijk 100 D in Haarlemmerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.