Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 39 m²
- Inhoud
- 107 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €330.000 tot €380.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
Haarlemmer Houttuinen 297 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €565.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haarlemmer Houttuinen 297
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
0.6 kmEen unieke kans; wonen in een rijksmonument op een top locatie in Amsterdam.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Haarlemmer Houttuinen 297 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarlemmerbuurt-West is €565.000. Dat komt neer op circa €14.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaarlemmer Houttuinen 297 is een bovenwoning van 39 m² in de wijk Haarlemmerbuurt-West. De buurt telt 1.550 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.731 inwoners per km².
Haarlemmer Houttuinen 297 is een bovenwoning in Haarlemmerbuurt-West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Haarlemmer Houttuinen 297 heeft 39 m² woonoppervlakte en 107 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Haarlemmerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €565.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haarlemmer Houttuinen 297 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.68 kg/jaar.
Haarlemmer Houttuinen 297 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Haarlemmerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €565.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Haarlemmer Houttuinen 297 in Haarlemmerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.