Bovenwoning (appartement) Droogbak 13 1 Amsterdam

Droogbak 13 1, 1013 GG Amsterdam

70 m² Bouwjaar 1872 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Droogbak 13 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1872. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €610.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1872
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Droogbak 13 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Droogbak 13 1

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1515 Inwoners
1010 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1054 Woningvoorraad
€610.000 Gem. woningwaarde Haarlemmerbuurt-Oost
25% Koopwoningen
16.243 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Droogbak 13 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Droogbak 13 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Droogbak 13 1?

De prijsindicatie voor Droogbak 13 1 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarlemmerbuurt-Oost is €610.000. Dat komt neer op circa €8.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Droogbak 13 1 zich tot de wijk Haarlemmerbuurt-Oost?

Droogbak 13 1 is een bovenwoning (appartement) van 70 m² in de wijk Haarlemmerbuurt-Oost. De buurt telt 1.054 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Droogbak 13 1?

Droogbak 13 1 is een bovenwoning (appartement) in Haarlemmerbuurt-Oost, gebouwd in 1872 (154 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Droogbak 13 1 vergeleken met de buurt?

Droogbak 13 1 heeft 70 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Haarlemmerbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €610.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Droogbak 13 1 en wat betekent dat?

Droogbak 13 1 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Droogbak 13 1?

Droogbak 13 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Haarlemmerbuurt-Oost?

De wijk Haarlemmerbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €610.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarlemmerbuurt-Oost?

Vanuit Droogbak 13 1 in Haarlemmerbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.6 km.