Bovenwoning Spitsbergenstraat 61 Amsterdam

Spitsbergenstraat 61, 1013 CL Amsterdam

41 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Spitsbergenstraat 61 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
41 m²
Inhoud
132 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Spitsbergenstraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spitsbergenstraat 61

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2645 Inwoners
1670 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1646 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Spaarndammerbuurt-Noordoost
22% Koopwoningen
26.513 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spitsbergenstraat 61

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Spitsbergenstraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Spitsbergenstraat 61?

De prijsindicatie voor Spitsbergenstraat 61 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Spaarndammerbuurt-Noordoost is €461.000. Dat komt neer op circa €11.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spitsbergenstraat 61 zich tot de wijk Spaarndammerbuurt-Noordoost?

Spitsbergenstraat 61 is een bovenwoning van 41 m² in de wijk Spaarndammerbuurt-Noordoost. De buurt telt 1.646 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.513 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spitsbergenstraat 61?

Spitsbergenstraat 61 is een bovenwoning in Spaarndammerbuurt-Noordoost, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Spitsbergenstraat 61 vergeleken met de buurt?

Spitsbergenstraat 61 heeft 41 m² woonoppervlakte en 132 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Spaarndammerbuurt-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spitsbergenstraat 61 en wat betekent dat?

Spitsbergenstraat 61 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Spitsbergenstraat 61?

Spitsbergenstraat 61 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spaarndammerbuurt-Noordoost?

De wijk Spaarndammerbuurt-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spaarndammerbuurt-Noordoost?

Vanuit Spitsbergenstraat 61 in Spaarndammerbuurt-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.