Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Inhoud
- 183 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en vrij uitzicht
Van Noordtkade 88 B is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Noordtkade 88 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1.2 kmGEWELDIGE WONING! Uitstekend ingedeeld appartement met een balkon op een top locatie in de gezellige Spaarndammerbuurt! OMGEVING Het appartement…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Noordtkade 88 B ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Spaarndammerbuurt-Noordoost is €461.000. Dat komt neer op circa €7.557 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Noordtkade 88 B is een bovenwoning van 61 m² in de wijk Spaarndammerbuurt-Noordoost. De buurt telt 1.646 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.513 inwoners per km².
Van Noordtkade 88 B is een bovenwoning in Spaarndammerbuurt-Noordoost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Van Noordtkade 88 B heeft 61 m² woonoppervlakte en 183 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Spaarndammerbuurt-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Noordtkade 88 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Van Noordtkade 88 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Spaarndammerbuurt-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Van Noordtkade 88 B in Spaarndammerbuurt-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.